Palgiveohaarats


BMF palgiveohaarats palkide transportimiseks traktoriga

Üks uuemaid tooteid BMF lisavarustuse valikus on BMF palgiveohaarats, mida kasutatakse palkide transportimiseks traktoriga. Palgiveohaaratsi saab vastavalt vajadusele haakida traktori ette või taha: see kinnitatakse traktori esilaaduri (front loader) või aisade külge (hitch). Palgiveohaaratsi konstruktsioon on disainitud tugev ning sellega on lubatud tõsta kuni 1500 kg raskust palki.
BMF palgiveohaaratsi raami külge on kinnitatud palkide tõstmiseks kasutatav BMF haarats ning see kinnitub raami külge rotaatormehhanismi ja riputi abil. Tänu rotaatorile saab haaratsit pöörata, kui on vaja noppida palke, mis ei ole paigutatud maha korrapäraselt. Täiendavat tuge palgi tõstmiseks pakub palgiveohaaratsi sakilise servaga alusserv, kuhu vastu võib toetada pikemaid palke. Hüdrovoolikud on paigutatud kaitstult palgeveohaaratsi konstruktsiooni sisse.
Palgiveohaaratsi külge sobivad kõik BMF haaratsid: H15, H20, H24, H27 ja H37. BMF haaratsid on valmistatud ettevõtte SSAB kulumiskindlast Hardox terasest ning oleme liitunud ka kvaliteedimärgisega „Hardox in My Body“.
Rotaatorite valikust sobivad BMF palgeveohaaratsi külge järgmised tooted: Baltrotors GR 30X, Baltrotors GR 30PFX, Baltrotors GR 465X ja Finn-Rotor CR-400L.Tehnilised andmed*:
Kolm-punkt kinnitustraktorikategooria 2 (soovituslik traktori võimsus 40-100 HP)
Esilaaduri kinnitusstandard
ISO23206
Kaal (ilma haaratsi ja rotaatorita)
153 kg
Kandevõime1500 kg
Maksimumsurve
250 bar
Ühilduvad rotaatoridBaltrotors GR 30X,
Baltrotors GR 30PFX,
Baltrotors GR 465X,
Finn-Rotor CR-400L
Sobivad haaratsidH15; H20; H24; H27; H37
Jagaja (kui vaja)
Duplomatic BFD06 6/2

*Tehnilised andmed võivad muutuda eelneva teavituseta.