Meist


BMF (OÜ Lisako) alustas tegevust aastal 2001. 2006 aastast oleme spetsialiseerunud metsatreilerite ja -tõstukite valmistamisele. 2013. aastast müüme oma toodangut BMF kaubamärgi all. Oleme loonud oma toodete baasil valmiskomplektid, mille seast leiab omale sobiliku nii hobimetsnik kui professionaalne metsaettevõtja. 
Vaata ka meie tehase tutvustavat videot.

BMF põhiturg on väljaspool Eestit, oleme loonud oma tooted lähtudes Lääne- ja Põhja-Euroopa tarbijate nõudlikkusest. Tootearendus ja tootmine leiavad aset Eestis ning meie kogemused ja testijad pärinevad Eesti metsade keerukatest tingimustest. BMF on üks suurimaid metsatreilerite tootjaid Euroopas. Meie edu taga on pidev kvaliteeditaseme tõstmine, aktiivne investeerimine uutesse lahendustesse, pidev tootearendus ja –testimine.

Lisako OÜ viis perioodil 01.09.2018 – 29.02.2020. a ellu arendusprojekti nr EU52651. Selle eesmärk oli arendada ja uutel turgudel lansseerida M-klassi professionaalseeria ning seeläbi kasvatada ettevõtte ekspordivõimekust ja müügitulu. Projekti kaasrahastas EAS ettevõtte arenguprogrammi meetmest 497 702,70 euroga.