Black Bruin veosüsteem


Black Bruin On-Demand Drive System on täielik ülekandesüsteem sellistele traktoriga veatavatele haagistele nagu BMF metsahaagised.

Black Bruin süsteem annab karmides tingimustes ja muutlikul maastikul vajalikku täiendavat veojõudu. Täiendav veojõud võimaldab töö hooaega pikendada ja töötada tingimustes, kus see muidu oleks võimatu. See võimaldab ka kütust kokku hoida, kuna raskeid koormaid on nii lihtsam vedada. Suurim kokkuhoid tuleneb aga sellest, et sama koorma vedamiseks saab kasutada väiksemat traktorit.

Black Bruin veosüsteem aitab vältida pinnase kahjustamist ja üleskündmist ning võimaldab töötada keerukates tingimustes. Samuti aitab see vähendada kütusekulu ja parandada juhitavust. Süsteem koosneb jagajast, hüdromootorist, juhtseadmest ja ekraanist.

Black Bruini valikus on kaks juhtsüsteemi, CTR101 ja CTR201. CTR101 juhtsüsteem sobib kõigile traktoritele, kuid CTR201 juhtsüsteem on mõeldud traktoritele, millel on ISOBUS ühendus.

Täiendavat teavet ja tehnilised andmed leiab Black Bruin veebilehelt: https://www.blackbruin.com/products/on-demand-drive-system